Kontakta oss för offert idag!

Vi räknar gärna på byggnadsställningar eller väderskydd till ditt kommande projekt.

HALMSTAD

Thomas Larsson Offerter/projektledning 
076-111 40 40
thomas@jps-ab.se

Rafal Peplak Projektledning
076-119 77 28
rafa@jps-ab.se  

GÖTEBORG

Mikael Carlsson Offerter
076-839 79 00 
mikael@jps-ab.se

Peter Gunnebo Projektledning
070-616 51 25
peter@jps-ab.se

Jens-Petter Agerup Projektledning 
073-331 49 94
jens.petter@jps-ab.se

SKÅNE

Martin Hjerpe Offerter/projektledning 
073-788 75 26
martin@jps-ab.se

Przemyslaw Jarzab Offerter/projektledning 
070-346 59 74
skane@jps-ab.se

Adress

J-P Ställningsservice AB
Skarnberga 652
247 91 Södra Sandby


Ekonomi/fakturafrågor: 
Caroline Gunnebo
073-528 22 51
​​​​​​​caroline@jps-ab.se​​​​​​​

Fakturaadress

J-P Ställningsservice AB
FE 20156
838 76 Frösön


Maila fakturan till: 
bygglet20156@euprod.exelaonline.com

Ring eller maila oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på 076-839 79 00

Eller skicka oss ett mail på
info@jps-ab.se